Боремося з надлишковим потовиділенням разом!

Всі люди потіють, але одні більше, а інші менше. Ті, хто зіткнувся з проблемою підвищеного потовиділення знають, як ця проблема заважає нормально жити та відчувати себе комфортно практично у всіх сферах життя.

Загальні симптоми цього явища такі - підвищена пітливість на різних ділянках тіла, що виникає мимоволі, так і при різних емоційних ситуаціях (хвилювання перед будь-якими подіями, інтимні моменти, стрес і т.д.). Особливо схильні до потовиділенню такі ділянки тіла як руки, пахви, ноги, обличчя. Також страждають від сильного потовиділення й інші ділянки тіла - груди, спина, стегна тощо.

Даний ресурс присвячений саме боротьбі з сильним потовиділенням в Україні, і покликаний допомогти тим людям, хто страждає від цього.

Підвищене або надмірне потовиділення лікарі називають гіпергідрозом. Термін "гіпергідроз" (підвищена пітливість) походить від латинського "гіпер", що означає підвищений і "гідро"- вода. Причини виникнення гіпергідрозу, а також сама проблема на сьогоднішній день до кінця не вивчена.

Незважаючи на те, що підвищене потовиділення не є важким захворюванням, вивченням даної проблеми довгі роки займаються вчені і медики.

Існуючі методи лікування гіпергідрозу в світі (узагальнено):

  1. Медикаментозні (лікарі призначають сильні заспокійливі пігулки)
  2. Іонтофорез - метод лікування слабким електрострумом (наприклад, апарат Дріонік)
  3. Ін'єкційні методи - обколювання зон потовиділення косметичними препаратами (наприклад, Ботокс, Диспорт)
  4. Антиперспіранти - використовуються спеціальні засоби зовнішнього застосування (рідина, спреї, мазі), які блокують потовиділення (наприклад, Одабан)
  5. Хірургічні операції

На жаль, всі зазначені методи лікування не дають гарантії лікування на 100% і в основному припиняють надмірне потовиділення на деякий час, після чого процедури лікування потрібно повторювати. Це не відноситься до хірургічних операцій, але в разі операцій теж є свої особливості та побічні ефекти, і вдаватися до них потрібно тільки в самих крайніх випадках.

Ми пропонуємо спосіб істотно знизити сильне потовиділення без операцій та пігулок, при цьому ефективність пропонованих засобів лікування досягає 90% випадків. У домашніх умовах дуже просто використовувати спеціальний антиперспірант Одабан, та прилади для проведення процедур іонофорезу (апарат Дріонік). Інформацію про ці засоби, а також засоби по догляду за шкірою Ви можете прочитати, використовуючи пункти вертикального меню зліва.

Ці засоби безпечні для здоров'я, їх можна застосовувати регулярно протягом усього життя.

Пам'ятайте:

  • Ви не одні! Ми будемо раді допомогти Вам та підтримати усіма доступними нам засобами!
  • Шанси подолати проблему гіпергідрозу є, і вони дуже високі!

Все що потрібно зробити - це звернутися до нас!

 моб. (067) 243-37-17 

E-mail: all@stop-pot.in.ua

Графік роботи: з 10:00 до 18:00 у будні дні (субота-неділя вихідні) 


Наша компанія є офіційним представником в Україні ТМ Lafe's, ТМ Odaban, TM Crystal, ТМ RazorPit,  TM Vulcan, TM Siliglass, TM BakBlade.


Поисковая система не может быть покупателем

Copyright © 2006 - 2021 Боремося з підвищеним потовиділенням разом!