Співробітництво

Компанія ТОВ "Мірт Груп" запрошує до співпраці по реалізації наших товарів оптові фірми, аптеки, магазини, інтернет-магазини, приватних підприємців та медичні установи. Ми завжди раді взаємовигідній співпраці. Наша продукція має всі дозвільні документи і сертифікована відповідно до законодавства України. Наша компанія є офіційним представником ТМ Crystal, ТМ Odaban, TM Vulcan, ТМ Siliglass, ТМ RazorPit, TM BakBlade, TM Lafe's.

Пропонуємо Вашій увазі ексклюзивні косметичні продукти:


 • Спеціальні засоби від підвищеного потовиділення та неприємного запаху поту ODABAN (Одабан, Великобританія): антиперспірант від підвищеного потовиділення пахв, долонь, ніг та інших ділянок тіла; лосьйон від підвищеного потовиділення долонь; порошок для усунення неприємного запаху ніг та взуття.
 • Сольові дезодоранти ANTIXO™ (Антіксо, Польща), що мають оригінальний природний дизайн – верхівка дезодорантів має неперевершену корону з кристалів. Дезодорант виготовляється з бездоганної мінеральної солі, та завдяки потужним антибактеріальним властивостям запобігає появі неприємного запаху на термін до 24-х годин. Гіпоалергенний. Без ароматизаторів. Екологічна упаковка без пластику. 
 • Гіпоалергенна пемза VULCAN та SILIGLASS (Вулкан, Сіліглас, Іспанія) виготовляється зі 100% піноскла, дбайливо та ефективно очищує поверхневий шар загрубілої шкіри, видаляє мозолі на руках і ногах, повертаючи шкірі природний вигляд та м'якість; довговічна.
 • Широка лінійка натуральних і органічних засобів особистої гігієни LAFE'S™ (Лейфс, США):
  • Натуральні дезодоранти
  • Дитяча серія органічних і натуральних засобів по догляду за тілом (USDA Organic Certified)
  • Натуральні засоби для волосся, без сульфатів
  • Органічні та натуральні бальзами для губ (USDA Organic Certified)
 • Точилки для лез для гоління RAZORPit (Рейзерпіт, Данія) - завдяки простій і запатентованої технології RazorPit ефективно і швидко очищує леза від залишків волосся, шкіри, мила і заточує леза для гоління, продовжуючи термін їх експлуатації в середньому до 6 разів більше.
 • Бритва для спини та тіла BAKBLADE (Бекблейд, США). BAKBLADE 2.0. - кращий аксесуар для самостійного гоління спини і тіла, який за кілька хвилин допоможе позбутися небажаного волосся зручним та безболісним способом.

Для легкого старту співпраці ми пропонуємо:
- невеликі початкові обсяги товарів;
- безкоштовну рекламну продукцію для Вашого закладу (буклети);
- розміщення адреси Вашого торгового закладу у нас на сайті.

Ми відкриті для всіх варіантів співпраці. Якщо ви можете запропонувати нам цікаву ідею, або бажаєте стати нашим партнером - пишіть. Ми обов'язково розглянемо всі Ваші пропозиції.

Будемо раді надати додаткову інформацію щодо наших товарів та відповісти на Ваші питання.

З питань співробітництва звертайтесь за телефонами:
(067) 243-37-17
E-mail: all@stop-pot.in.ua
Copyright © 2006 - 2023 Боремося з підвищеним потовиділенням разом!