Компанія "Мірт Груп"

Компанія ТОВ "Мірт Груп" (м.Київ) заснована в 2000 році та займається поставками товарів для краси та догляду за тілом від провідних зарубіжних постачальників.

Ми є першою ланкою поставки в Україну антиперспірантів брендів "ODABAN", "MAXIM", "KLIMA", "АНТІКАП" та приладів "DRIONIC", призначених для боротьби з підвищеним та надмірним потовиділенням долонь, ніг, пахв і всього тіла.

Також, ми перші запропонували українським споживачам антибактеріальні дезодоранти бренду "CRYSTAL", які допомагають усунути додаткові проблеми, викликані надмірним потовиділенням. 

З часом наш ассортимент змінювався, ми експерементували. Адже ми завжди прагнемо знайти якісні, цікаві та доступні косметичні продукти.

Наразі пропонуємо Вашій увазі ексклюзивні косметичні продукти:

 • Спеціальні засоби від підвищеного потовиділення та неприємного запаху поту ODABAN (Одабан, Великобританія): антиперспірант від підвищеного потовиділення пахв, долонь, ніг та інших ділянок тіла; лосьйон від підвищеного потовиділення долонь; порошок для усунення неприємного запаху ніг та взуття.
 • Сольові дезодоранти ANTIXO™ (Антіксо, Польща), що мають оригінальний природний дизайн – верхівка дезодорантів має неперевершену корону з кристалів. Дезодорант виготовляється з бездоганної мінеральної солі, та завдяки потужним антибактеріальним властивостям запобігає появі неприємного запаху на термін до 24-х годин. Гіпоалергенний. Без ароматизаторів. Екологічна упаковка без пластику. 
 • Гіпоалергенна пемза VULCAN та SILIGLASS (Вулкан, Сіліглас, Іспанія) виготовляється зі 100% піноскла, дбайливо та ефективно очищує поверхневий шар загрубілої шкіри, видаляє мозолі на руках і ногах, повертаючи шкірі природний вигляд та м'якість; довговічна.
 • Широка лінійка натуральних і органічних засобів особистої гігієни LAFE'S™ (Лейфс, США):
  • Натуральні дезодоранти
  • Дитяча серія органічних і натуральних засобів по догляду за тілом (USDA Organic Certified)
  • Натуральні засоби для волосся, без сульфатів
  • Органічні та натуральні бальзами для губ (USDA Organic Certified)
 • Точилки для лез для гоління RAZORPit (Рейзерпіт, Данія) - завдяки простій і запатентованої технології RazorPit ефективно і швидко очищує леза від залишків волосся, шкіри, мила і заточує леза для гоління, продовжуючи термін їх експлуатації в середньому до 6 разів більше.
 • Бритва для спини та тіла BAKBLADE (Бекблейд, США). BAKBLADE 2.0. - кращий аксесуар для самостійного гоління спини і тіла, який за кілька хвилин допоможе позбутися небажаного волосся зручним та безболісним способом.


Наші товари, сертифіковані відповідно до українського законодавства. Споживачами наших товарів є десятки тисяч громадян України, і їх кількість зростає.

Ми працюємо з великою кількістю інтернет-магазинів, магазинів, аптек і представників по Україні, та будемо раді новим партнерам. Інформацію про співпрацю ви можете знайти в розділі "Співробітництво"
Copyright © 2006 - 2023 Боремося з підвищеним потовиділенням разом!