Співробітництво

Компанія ТОВ "Мірт Груп" запрошує до співпраці по реалізації наших товарів оптові фірми, аптеки, магазини, інтернет-магазини, приватних підприємців та медичні установи. Ми завжди раді взаємовигідній співпраці. Наша продукція має всі дозвільні документи і сертифікована відповідно до законодавства України. Наша компанія є офіційним представником ТМ Crystal, ТМ Odaban, TM Vulcan, ТМ Siliglass, ТМ RazorPit, TM BakBlade, TM Lafe's.

Пропонуємо Вашій увазі ексклюзивні косметичні продукти:


  • Спеціальні засоби від підвищеного потовиділення та неприємного запаху поту ODABAN (Великобританія): антиперспірант від підвищеного потовиділення пахв, долонь, ніг та інших ділянок тіла; лосьйон від підвищеного потовиділення долонь; порошок для усунення неприємного запаху ніг та взуття.
  • Широка лінійка натуральних і органічних засобів особистої гігієни LAFE'S (Лафес, США):
  1. Натуральні дезодоранти
  2. Дитяча серія органічних і натуральних засобів по догляду за тілом (USDA Organic Certified)
  3. Натуральні засоби для волосся, без сульфатів
  4. Органічні та натуральні бальзами для губ (USDA Organic Certified)
  • Гіпоалергенна пемза VULCAN та SILIGLASS (Іспанія) виготовляється зі 100% піноскла, дбайливо та ефективно очищує поверхневий шар загрубілої шкіри, видаляє мозолі на руках і ногах, повертаючи шкірі природний вигляд та м'якість; довговічна.
  • Точилки для лез для гоління RAZORPit (Данія) - завдяки простій і запатентованої технології RazorPit ефективно і швидко очищує леза від залишків волосся, шкіри, мила і заточує леза для гоління, продовжуючи термін їх експлуатації в середньому до 6 разів більше.
  • Бритва для спини та тіла BAKBLADE (США). BAKBLADE 2.0. - кращий аксесуар для самостійного гоління спини і тіла, який за кілька хвилин допоможе позбутися небажаного волосся зручним та безболісним способом.

Для легкого старту співпраці ми пропонуємо:
- невеликі початкові обсяги товарів;
- безкоштовну рекламну продукцію для Вашого закладу (буклети);
- розміщення адреси Вашого торгового закладу у нас на сайті.

Ми відкриті для всіх варіантів співпраці. Якщо ви можете запропонувати нам цікаву ідею, або бажаєте стати нашим партнером - пишіть. Ми обов'язково розглянемо всі Ваші пропозиції.

Будемо раді надати додаткову інформацію щодо наших товарів та відповісти на Ваші питання.

З питань співробітництва звертайтесь за телефонами:
(067) 243-37-17
E-mail: all@stop-pot.in.ua
Copyright © 2006 - 2022 Боремося з підвищеним потовиділенням разом!